На Вовчанщині відбулися святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

25.06.2018

24 червня з нагоди  відзначення 22-ї річниці Конституції України та Дня молоді, на міській площі відбулися святкові заходи, у яких взяли участь голова  Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, депутати Харківської обласної ради О.А. Антоненко та В.В. Панов, представники районних громадських організацій, трудові колективи підприємств, установ та організацій району, молодь, жителі та гості Вовчанщини.

28 червня відзначають День Конституції України, і дуже символічно, що День молоді ми святкуємо разом з Днем Конституції України, бо - ці два свята  пов'язані між собою міцними нетлінними вузами, адже Конституція – найважливіший символ і атрибут суверенітету нашої країни, а молоде покоління – це її майбутнє.

З нагоди свята, зі словами вітання до присутніх звернувся  голова  Вовчанської районної ради А.В. Степанець, який привітав усіх з 22-ю річницею Конституції України та Днем молоді, і побажав миру, добра, достатку, творчої енергії, щасливої життєвої долі та здійснення всіх заповітних мрій.


Лунали слова вітання й від голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника та депутатів Харківської обласної ради.

.

Переможців фестивалю української культури «Харківського обласного творчого фестивалю «Молоді таланти Харківщини» Аліну Слюсаренко та Влада Гаврюшенко керівники району нагородили спільними Почесними грамотами.


Продовжились святкові заходи виступами активних аматорів району, творчо-обдарованої молоді – неодноразових призерів районних, обласних конкурсів і оглядів аматорського мистецтва та танцювально-розважальною програмою.

.

.


 

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!