Іванівська громада відзначила День села

09.07.2018

 

О рідне село, для нас ти – як мати,

Живи у віках, наче Божа зоря.

Нещастя і горя тобі щоб не знати,

Трояндами квітне хай доля твоя.

 

Щорічно, за традицією 6 липня, мешканці Іванівської громади відзначають День села. Плотвянщина  має свою багатовікову історію, родючі землі, має свої давні традиції, які складалися  поколіннями та під впливом історичних подій.  Але головним  багатством громади  є його мешканці, які люблять своє село, працюють для його збереження та покращення. Тому, найпочеснішими гостями на святі була велика «родина» мешканців чотирьох сіл – Благодатного, Василівки, Іванівки, Захарівки від найменшого їх жителя до найповажнішого.

 

Зазвичай, саме в цей день не лише сходяться, а й з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу.


Офіційну частину святкувань вітальним словом відкрила сільський голова Надія Барилко. Щиро вітаючи земляків, бажала їм миру, здоров’я, добробуту, і дякувала усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, допомогу у благоустрої села, підтриманні порядку, за щоденну працю, завдяки якій громада живе, розцвітає та стає ошатнішою.


На святі були  присутні не тільки місцеві жителі, а й гості села, серед них  заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної та сільської ради, помічник народного депутата України  Дмитра Шенцева.

Вітаючи жителів громади  зі святом, Ольга Камінська, подякувала тим людям, які небайдужі до проблем села та беруть активну участь у житті громади. Всім присутнім побажала добробуту та злагоди в родинах, міцного здоров‘я, процвітання громаді. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких.


З привітальним словом до жителів громади звернулися голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Миколайович Мірошник, помічник народного депутата України Тетяна Миколаївна  Шевченко та депутат районної ради Віктор Миколайович Пієв.

Цього дня, перш за все, вшанували людей поважного віку. На їх долю випав непосильний  тягар війни. Вони захищали рідну землю в боях, своєю працею в тилу наближаючи велику Перемогу, великий тягар праці випав і на долю дітей війни. Та хвилиною мовчання віддали шану тим, хто не повернувся з війни, вже ніколи не побачить мирного неба...

Вшанували і учасників бойових дій на території інших держав, учасників АТО.  Передали низький уклін ліквідаторам Чорнобильської АЄС.

Слова вітання та подарунок  від заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської отримала молода подружня пара Кіційови Олександр та Оксана.


Не обійшли теплим словом вчителів, медичних працівників, листонош, продавців, інженерів,  агрономів, бухгалтерів,  землеробів,  комбайнерів,  трактористів,  фермерів,  односельців-умільців і всіх тих, кого доля пов’язала із селом, кому не байдужі селянські клопоти.

Насиченою та цікавою в цей день була програма для молодших мешканців громади вони мали можливість побавитися на батутах та прийняти участь у різноманітних іграх.

.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові концертні номери учасників художньої самодіяльності села та учнів школи.

Свято закінчувалося, та людям не хотілося розходитися, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в громаду.


 

На сайті

Сейчас 24 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!