Петропавлівка відзначила День села

16.07.2018

12 липня жителі Петропавлівки відзначили день села та 155-річницю з часу перейменування населеного пункту.

У 1863 році на хуторі була побудована церква, у двері якої було вмонтовано ікону із зображенням святих апостолів Петра і Павла.

У  день відкриття церкви священник проголосив, що хутір Могиліних віднині буде називатися Петропавлівка.

До складу Петропавлівської громади входить ще два села: Ганнопілля та Гарбузівка.

Відкриваючи свято  до мешканців громади і гостей  звернулась сільський голова Наталя Чайка, яка щиро привітала земляків із Днем села та храмовим святом Петра і Павла, детально зупинилася на здобутках громади, подякувала усім за любов до рідного краю та власний внесок у розбудову села.

Із Днем села присутніх вітали і гості свята: голова районної державної адміністрації В.М. Мірошник, депутати районної та сільської ради, голови територіальних громад, помічник народного депутата України  Дмитра Шенцева.


Привітання, подарунки, квіти та келихи шампанського отримали подружні пари, котрі цьогоріч святкують діамантову та срібні   весілля.   Відзначили також найстарших жителів громади, яким виповнилося понад 90 років,  багатодітні родини.   Також на святі було підбито підсумки конкурсу на «краще подвір’я», «кращий двір», «краща клумба». Найкращих господарів вшанували подарунками та оплесками.


З нагоди дня села відзнаками були нагороджені кращі представники громади за вагомий внесок у розвиток громади, активну життєву позицію, за сумлінну багаторічну працю на благо громадян Петропавлівської сільської ради.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові концертні номери у виконанні артистів районного будинку культури та самодіяльних колективів села.

.

Жителі Петропавлівської громади в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.


 

На сайті

Сейчас 19 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!