Заступник голови районної ради Ольга Камінська взяла участь у пленарному засіданні Рубіжненської сільської ради

27.07.2018

26 липня 2018 року в Рубіжненській сільській раді відбулася сесія, в якій за запрошенням депутатського корпусу Рубіжненської сільської ради, взяли участь заступник голови районної ради Ольга Камінська та консультант голови районної ради з юридичних питань Олександр Санін.

На засіданні сесії були розглянуті питання стосовно внесення змін до Рубіжненського сільського бюджету на 2018 рік, Програми економічного і соціального розвитку Рубіжненської сільської ради на 2018 рік, рішення Рубіжненської сільської ради від 14.07.2018 року «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік» та ряд інших питань.

Заступник голови районної ради Ольга Камінська проінформувала депутатів сільської ради та присутніх на сесії про фінансування та хід виконання районної Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради на 2018-2020 роки та надала відповіді на питання депутатів ради та присутніх на засіданні сесії.

Консультації з юридичних питань, що стосуються спільної комунальної власності територіальних громад району та інших питань, надав консультант голови районної ради Санін О.Г.


 

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!