УВАГА! Початок проведення обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2019 рік з 1 вересня 2018 року!

Вовчанська районна рада повідомляє, що Конкурсним комітетом обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» прийнято  рішення про початок проведення Конкурсу на 2019 рік з 1 вересня 2018 року.

Реєстрація проектів на он-лайн платформі офіційного сайту Харківської обласної ради розпочнеться з 1 вересня 2018 року і буде здійснюватися до 17 години 31 жовтня 2018 року. Конкурс буде проведений відповідно до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII (зі змінами).

План проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018-2019 роках розміщений на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти».

Крім того, бажаючим взяти участь у Конкурсі, фахівці районної ради надають методичну та консультативну допомогу по складанню та оформленню пакету документів для участі у Конкурсі.

 

На сайті

Сейчас 14 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!