23 серпня об 11.30 відбувся урочистий прийом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника

23 серпня відбувся урочистий прийом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця та голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з представниками колективів організацій,  підприємств, установ району з нагоди Дня Державного прапору України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

 

Вітаючи присутніх Анатолій Степанець зазначив, що прапор – це державний символ, він є в кожної держави. Це для всіх ознака сили, це для всіх ознака слави. Виповнюється 27 років незалежності нашої держави, 27 років праці і звитяги тих, хто вирощував хліб, стояв за станком, лікував людей, виховував дітей, народжував держовнотворчі ідеї, хто своїм мистецтвом та спортивними досягненнями прославляв наш район.

Від себе особисто та  від усього депутатського корпусу районної ради він побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

Спільними Почесними грамотами голови Вовчанської районної ради та голови Вовчанської районної державної адміністрації за особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Вовчанського району, сумлінне виконання посадових обов’язків, війсково – патріотичне виховання підростаючого покоління  та з нагоди 27-ї річниці Дня незалежності України, були нагороджені найкращі працівники району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

На сайті

Сейчас 14 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!