День народження святкує Нова Олександрівка

Двадцять третього серпня у Новій Олександрівці святкували День громади. Те, як підготувалися до цього дня всі мешканці громади, яскраво свідчить -  живуть і працюють вони як єдина родина, мета якої – зробити рідний край ще красивішим та затишнішим.

На чудово прибраному і підготовленому мальовничому майданчику гостей свята, а серед них були перших заступник голови райдержадміністрації Л.Воловик, керуючий справами районної ради С.Круподеря, народний депутат України Д.Шенцев, почесний громадянин Вовчанського району, депутат районної ради В.Пієв, керівники сусідніх громад району В.Сердечний, С.Бондаренко, Н.Морозова  та С.Хоменко, зустрічали експозиції, які до свята готували всі вулиці Нової Олександрівки, а також мешканці Лозового. Тут було все – і вироби народних умільців, і витвори майстрів кулінарного мистецтва, які своїми смачними ароматами так і намагалися збити учасників свята з офіційного настрою. А без нього ж ніяк. Адже  всі, хто зібрався біля імпровізованої сцени, чекали на слова привітань від гостей  і на подарунки від них. І гості з такими привітаннями не забарилися.

 

Господиня свята і громади, голова Новоолександрівської сільської ради Г.Здор, відкриваючи офіційну частину святкування щиро, привітала  присутніх з Днем громади і висловила всім своїм землякам слова щирої вдячності і за особисту участь у справах по соціально-економічному розвитку громади  і за підтримку цих справ. За останні роки зміни у  цьому населеному пункті сталися дійсно таки дивовижні. Зусилля голови громади  і її однодумців дозволили кардинально змінити  село – відкрито дитячий садочок та Будинок культури, працює оновлена амбулаторія сімейної медицини, втілюються у життя міні-проекти щодо  енергозбереження. На святі ніхто про ці зміни не говорив. Але  не згадати про них було б неправильно. Адже все, що втілено у життя –зроблено для людей, для зручності їх життя. І все це зроблено зусиллями голови громади та її  дружної команди у якій і депутати сільської ради, і меценати, і звичайні мешканці.

З привітаннями з нагоди Дня громади до всіх учасників святкування звернувся і народний депутат України Д.Шенцев ,який щиро подякував за запрошення  на таке чудове свято і як годиться у  таких випадках вручив  подарунки. Так Дипломами та подарунками  було відзначено переможців щорічного традиційного конкурсу «Квітучий край» . У Новій Олександрівці у нинішньому році переможцями цього конкурсу визнано колективи дитячого садочку та Будинку культури. Завдяки зусиллям працівників цих закладів  їх територія  перетворилася у справжні квітники, яскраву оазу де панують гармонія і краса, що дарують нам квіти.

Д.Шенцев вручив також подарунок  молодятам - Артему і Анастасії Кравченко, які нещодавно стали на весільний рушник щастя.

Свої привітання з нагоди Дня громади  мешканцям Нової Олександрівки адресував і голова райдержадміністрації В.Мірошник привітання від якого озвучила перший заступник голови РДА Л.Воловик. З привітаннями на святі виступив також керуючий справами районної ради С.Круподеря. Виконуючи почесну місію вони вручили пам’ятні подарунки – наручні годинники з логотипом  у вигляді герба Вовчанського району вчителю початкових класів місцевої школи О.Симоненко та працівнику дитячого садочка «Сонечко»  О.Ткаченку. Згідно з розпорядженням голови районної ради  нагороди вручено  з нагоди  Дня незалежності.


Свої привітання  громаді адресували також депутат районної ради В.Пієв та голови сусідніх громад В.Сердечний, С.Бондаренко, Н.Морозова та С.Хоменко.

Традиційними для такого свята були і нагородження, які провела  Г.Здор.  Нагороди від голови громади було вручено М.Семиринському та Є.Походюн, які відзначили свої 90- і дні народження. Подарунки отримали також новонароджені М.Симончук та З.Помогаєв.

Під оплески та вигуки «Гірко» подарунки також отримали подружні пари Потапенко, які візначили «золоте весілля» та подружжя  Моргун, Бондарєви, Баєви, Парасоцькі та Товстоган, які прожили у парі по 25 років.

А далі почалося найцікавіше – огляд-конкурс експозицій, представлених на свято всіма вулицями Нової Олександрівки, а також мешканцями Лозового.  Гості  разом з членами журі уважно придивлялися до всього, що  було на стендах та столах. І не лише придивлялися, а й з задоволенням пригощалися. Доброзичливі та гостинні господарі експозицій  раз – по-раз запрошували гостей скуштувати тієї чи іншої страви, переживали чи сподобається вона. Біля кожної експозиції гостей зустрічали традиційними хлібом-сіллю і піснями, багато з яких було написано місцевими авторами спеціально для цього дня. У цих нехитрих рядках була і гордість за рідний край, і радість з того, що попри всі труднощі  громада вміє ось так чудово відпочивати.

Вітаючи гостей біля своїх експозицій автори всієї цієї краси не лише припрошували  їх до частування, а й уважно прислухалися до того, що ж вони скажуть. Адже від їх думки багато в чому залежало те, яка ж експозиція стане переможцем. Дарма вони так хвилювалися. Організатори  свята прийняли єдино вірне у такій ситуації рішення торти у нагороду отримали всі. Бо всі без винятку стали переможцями. І це цілком справедливо і по-людські правильно.

Вручаючи солодкі призи  голова громади ще раз подякувала всім своїм землякам за чудову підготовку до свята   й відзначила  всіх депутатів сільської ради ,які були рушійною силою всіх перепитій з підготовкою до свята. Такою ж силою ,якою є вони і в реалізації серйозних справ щодо розвитку громади. Слова подяки було сказано і на адресу  спонсорів та меценатів –людей які і свята допомагають  організовувати і  серйозні справи вирішувати.

Продовженням свята став чудовий концерт ,який підготували дорослі і юні учасники художньої самодіяльності громади. Для дітей також працювала надувна гірка   --- дарунок малечі від народного депутата України Д.Шенцева. У подарунок від нього громада отримала також феєрверк ,який  став окрасою цього чудового свята.

З днем народження тебе ,Нова Олександрівко !

 

На сайті

Сейчас 21 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!