Засідання сесії районної ради

05.09.2018

5 вересня відбулося пленарне засідання ХХІX (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, секретаріат районної ради, представники засобів масової інформації.

На розгляд сесії винесено питання, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій та президії районної ради.


Проведення позачергової сесії було викликане необхідністю внесення невідкладних змін до Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік, Програми захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2018-2020 роки, Програми підтримки закладів охорони здоров’я та внести відповідні зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Також, депутатами прийнято рішення про зміну назви комунального підприємства «Вовчанська центральна районна лікарня» та затвердженню Статуту у новій редакції.

З усіх питань порядку денного сесії прийняті відповідні рішення.


 

На сайті

Сейчас 28 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!