На День села Юрченкове урочисто відкрили міні-проект обласного конкурсу "Разом в майбутнє"

10.09.2018

День села Юрченкове – це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у селі назавжди.

Аби зберегти славні звичаї та традиції, примножити здобутки рідного села на радість дітям та внукам за доброю традицією 07 вересня громада села та численні гості весело відсвяткували чергову річницю народження села Юрченкове. Привітати громаду зі святом прийшли почесні гості депутат обласної ради, депутат районної ради, голови громад району.

 

 

Святкування з нагоди Дня села розпочались із відкриття спортивно - ігрового комплексу, втілення якого відбулося завдяки участі та перемозі ініціативної групи населення в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» з міні-проектом «Планета радості  і щастя (встановлення та благоустрій спортивно - ігрового майданчика для активного відпочинку жителів села Юрченкове)».

Реалізація міні – проекту сприяє створенню належних умов для організації дозвілля жителів громади, провадженню здорового способу життя, покращує естетичний вигляд центра села Юрченкове.

В рамках міні – проекту придбані та встановлені: ігровий комплекс з гойдалками, карусель, спортивно – ігровий комплекс, вуличні тренажери в кількості 4 шт., пісочниця. Крім того, придбані та встановлені 6 шт. паркових лавок, 4 урни для сміття, 6 ліхтарів на сонячних батареях. Викладено тротуарною плиткою 110 п.м. доріжки шириною 1,5 м.; облаштовано 110 м. декоративного єврозабору, облаштовані клумби з квітами.

.

Для втілення проекту загалом знадобилося 191,64 тис. грн, з них обласний бюджет надав половину – 95,82 тис. грн, сільська рада – 86,238 тис. грн, ініціативна група – 9,582 тис. грн.

Вітаючи громаду, депутат обласної ради Олег Супрун зазначив, що спортивно - ігровий комплекс, який тепер з’явився у селі Юрченкове, забарвить дозвілля малечі у веселі кольори, подарує здоров’я та радість молоді та вручив сертифікат, що свідчать про успішну реалізацію міні-проекту і логотипи обласного конкурсу.


Це свято – День села стало не просто даниною традиції, а справжнім дійством, адже надзвичайно цікавою та насиченою була культурно-масова програма. Позитивного настрою додали місцеві аматори та кращі артисти сільського будинку культури.


Продовжилось святкування народними гуляннями з кулешем та шашликами, спортивними змаганнями, дитячими атракціонами та розвагами, а згодом – святковою дискотекою.


 

На сайті

Сейчас 30 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!