Хотімляни святкують день села

10.09.2018

Святкування Дня Хотімлі завжди викликає не аби яку зацікавленість і в місцевих мешканців, і в численних гостей, які з  особливим задоволенням завжди приїздять у це мальовниче і привітне село.

Багатим на гостей і різноманітні розваги було святкування Дня Хотімлі і нинішнього року.      08 вересня його мешканців приїхали привітати голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, голова Старосалтівської селищної ради Е.Коновалов, почесні громадяни Вовчанського району М.Бабічев та В.Пієв.

Сповненими поваги до здобутків Хотімлі були вітання, які учасникам святкування адресував голова районної ради А.Степанець. Він відзначив, що хотімлянська земля має славні трудові традиції, пишається своїми працьовитими людьми. Підтвердженням цих слів є той факт, що  і серед депутатського корпусу районної ради, і серед людей, що носять високе звання Почесний громадянин Вовчанського району найбільше представників саме Хотімлі. А це багато про що говорить.


Серед знаних представників Хотімлі, добре відомих своїми добрими справами  і депутати районної ради, почесні громадяни Вовчанського району, керівники місцевих сільськогосподарських підприємств А.Шатковський та В.Голієнко, які також вітали громаду зі святом.

Зі словами вдячності звернувся керівник громади до всіх учасників святкування, трудівників села, педагогічних  працівників та спеціалістів інших установ і організацій, які своєю наполегливою працею та активною життєвою позицією сприяють соціально-економічному розвитку.

У святковій програмі цього дня окрім офіційної частини з її привітаннями та поздоровленнями були також концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності Хотімлі та Старого Салтова, а також дискотека для молоді.

.


 

На сайті

Сейчас 44 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!