Село Пільна презентує реалізований міні-проект

14.09.2018

14 вересня відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Автобуса чекаю - селом  любуюсь і від радощів співаю!», реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутат Харківської обласної ради Олег Супрун.

Пріоритетним для Пільнянської громади в цьому році стало забезпечення комфортних умов для проживання населення, покращення благоустрою населених пунктів с. Пільна та с. Українське.

Жителі громади зрозуміли, що багато чого в покращенні благоустрою  населених пунктів залежить від їх активності, небайдужості, що потрібно для цього використовувати будь-які шанси і докладати свої зусилля.

В рамках міні-проекту «Автобуса чекаю - селом  любуюсь і від радощів співаю!» в селах Пільна та Українське облаштовано 7 майданчиків для роздільного збирання ТПВ; придбані контейнери для ПЕТ – 7 шт., для скла – 4 шт., для збору ТПВ – 14 шт. Встановлені нові 3 зупинки, відремонтовані 2 зупинки. Придбані та встановлені адресні таблички для вулиць в кількості 11 шт.; 2 банери з назвою села. На втілення міні-проекту витрачено 244,098 тис.грн, з них кошти обласного бюджету склали 121,209 тис.грн., кошти сільської ради – 110,768 тис.грн., кошти конкурсанта – 12,121 тис.грн.

.

Переможцям депутат Харківської обласної ради Олег Супрун вручив сертифікат, що свідчать про успішну реалізацію міні-проекту обласного конкурсу та побажав і в подальшому проявляти ініціативу задля розбудови рідної громади.


 

На сайті

Сейчас 30 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!