Свято «працівників лісу»

14.09.2018

Щороку, в третю неділю вересня, в Україні відзначається День працівників лісу. Саме з цієї нагоди, напередодні свята, 14 вересня у районному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт, де вітали представників трудового колективу лісового господарства району з їх професійним святом.

З щирими словами вітання до усіх присутніх звернулися голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, народний депутат України Д.О. Шенцев, голови територіальних громад району, які щиро дякували «працівникам лісу» за їх віддану, нелегку, проте таку потрібну працю.

.

«Шановні працівники лісу, прийміть найщиріші слова вітання з професійним святом. Зайве нагадувати, яке значення відіграє лісове господарство для економіки держави і для навколишнього середовища. Вітаю всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Бажаю щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє», – привітав колектив Вовчанського лісового господарства Анатолій Степанець.

Також, Анатолій Вікторович та Віталій Миколайович кращих працівників лісового господарства району нагородили Спільними Почесними грамотами голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у підвищення ефективності ведення лісового та мисливського господарства та з нагоди професійного свята Дня працівників лісу.

 

На сайті

Сейчас 29 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!