Свято рятівників району

17.09.2018

17 вересня відзначається професійне свято – День рятівника. У житті надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. І в цих складних ситуаціях є люди, які професійно приходять на допомогу. Це працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією і попередженням наслідків техногенних катастроф.

З нагоди свята рятувальників нашого району з професійним святом привітали голова районної ради А.В.Степанець, заступник голови районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко.

Анатолій Степанець у своїй вітальній промові подякував усім рятівникам за високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, запобігти лихові та побажав міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів.


 

Кращих працівників нагороджено спільними грамотами Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий вагомий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі та з нагоди Дня рятівника.

Для всіх присутніх був влаштований святковий концерт, на якому працівники відділу культури райдержадміністрації та аматори району своєю творчістю милували серця і душі таких важливих для нас і нашої держави людей.


.

 

На сайті

Сейчас 14 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!