День селища Вільча

01.10.2018

Кожен населений пункт Вовчанського району має свою назву, свою культуру, свою історію, видатних та працьовитих мешканців селища і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня селища.

29 вересня Вільчани святкували День селища.

Урочистості розпочалися із вітання теплими словами своїх земляків та гостей свята селищним головою Миколою Лірським. Також, з цією важливою подією  мешканців громади щиро вітали гості свята.

Серед почесних гостей, які цього дня завітали на свято, був голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав мешканців громади та побажав селищу Вільча бути сильним та процвітаючим, а його мешканцям - щасливими і забезпеченими.

Відзнаками та цінними подарунками були нагороджені кращі представники громади.

З особливою увагою та щирими словами привітань голова громади звернувся до Ніни Іванівни Андрущак та Броніслава Адамовича Андрієвського, яких було визнано Почесними громадянами селища Вільча у 2018 році та вручив їм посвідчення.


Святковий настрій присутніх підтримували чудові концертні номери у виконанні аматорських колективів та самодіяльних митців селища.

Продовжилось святкування народними гуляннями з кулешем та шашликами, спортивними змаганнями, дитячими розвагами, а згодом – дискотекою. 


 

На сайті

Сейчас 53 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!