Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2018

09 листопада 2018 року з професійним святом вітали людей, які несуть радість та любов до співу, танцю, слова та життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями - працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М.Гордієнко, працівники районних закладів культури, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва, гості свята.

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець привітав усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва району з їхнім професійним святом та всіх, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу. Керівник району наголосив, що працівники культури району стоять на сторожі культурних здобутків та традицій, вносять яскравий та неповторний внесок у життя вовчан. Подякував за те, що діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують красу мистецтва. Він побажав творчим людям міцного здоров’я, нових творчих здобутків, добробуту, злагоди, миру.

Наша Вовчанщина багата талантами, про що свідчать вручені головою районної ради А.В.Степанцем та заступником голови районної державної адміністрації Н.М.Гордієнко на святі за сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток культури Вовчанського району Грамоти працівникам культури та майстрів народного мистецтва Вовчанщини.

.

За сприяння розвитку галузі культури, підтримку аматорів народної творчості та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури нагороджено Грамотою голів селищних та сільських рад.

.

По завершенню офіційної частини відбувся святковий концерт. У виконанні творчих колективів та окремих виконавців звучали чудові пісні й музичні композиції.

 

На сайті

Сейчас 50 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!