Бугаївській школі – 100 років.

12.11.2018

09 листопада 2018 року Бугаївська школа святкувала 100-річчя від дня заснування. Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались. А дехто спочатку навчився сам, а згодом навчав наступні покоління... І так за днями дні, за роками роки. Школа - це не тільки стіни. Насамперед, це - дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь.

Бугаївська загальноосвітня школа радо зустрічала гостей, випускників, ветеранів педагогічної праці та всіх бажаючих, котрі розділили радість із нагоди святкування вікового ювілею закладу.

До школи, із щирими побажаннями, завітали голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Л.В.Воловик, народний депутат України Д.О.Шенцев, депутат обласної ради О.М.Супрун.

Вони привітали трудовий колектив, учнів, гостей, всіх хто колись навчався або працював у Бугаївській школі, з цією знаменною датою. Побажали всіляких гараздів, нових досягнень, трудових звершень, світлого майбутнього.


Анатолій Степанець та Людмила Воловик вручили школі спільний подарунок телевізор.


Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь як дорослі так і малі. Це учні навчального закладу, освітяни, самодіяльні місцеві артисти. Тут було все: і чудові співи, і гумористичні сценки, і запальні танці.

Увесь концерт був наскрізь пронизаний теплими і щирими словами на адресу тих, хто творив історію школи, навчав і виховував в її стінах кілька поколінь, вчить і вчиться тут зараз, розбудовує і розвиває цей навчальний заклад. Словом, без уваги не обійшовся жоден винуватець свята.

Згодом на слайдах в особах долі конкретних людей ожила історія цього навчального закладу. І ніхто в залі не таїв своїх щирих емоцій, споглядаючи фото вчителів, однокласників і навіть самих себе.

Присутні були сповнені глибиною радості від приємного свята, яке зібрало випускників, громаду села й подарувало теплі емоції та дало можливість побачитися з однокласниками та згадати чудові роки навчання у рідних стінах.

Свято завершилося, а в пам’яті залишаться спогади про улюблену школу.


 

На сайті

Сейчас 46 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!