Презентація трьох реалізованих міні-проектів у Рубіжненській громаді

20.11.2018

19 листопада 2018 року в селі Верхній Салтів відбулася презентація успішно реалізованих міні–проектів, а саме переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»: «Назустріч  людям» та «Створення на базі Історико-археологічного музею Верхній Салтів цілорічного центру подієвого історико-археологічного туризму, з відповідними умовами збереження колекцій, для розвитку народних промислів та залучення місцевого населення до надання туристичних послуг», а також переможця районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» «Пізнавати тут і зараз (Забезпечення матеріальної бази для самостійного проведення інтерактивних сучасних екскурсій та святкових заходів на базі КЗ "Історико - архіологічний музей - заповідник "Верхній Салтів».

Участь в урочистих заходах взяли голова районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Ірина Олексіївна Ковальова, директор ОКЗ «Харьківський організаційно – методичний центр туризму» Холодок Валентина Дмитрівна, голова Рубіжненської сільської ради, сільські депутати та представники ініціативних груп.

 

В рамках міні – проекту «Назустріч  людям» виконано реконструкцію системи вуличного освітлення з використанням малоенергоємних світильників і енергозберігаючих ламп на трьох вулицях в с. Верхній Салтів; облаштовано три майданчика для роздільного збирання ТПВ, придбані та встановлені 2 зупинки для очікування пасажирського транспорту; здійснено ремонт чотирьох колодязів (заміна дерев’яного навісу та кришки, облаштування огорожі) та очищено 8 колодязів.

Загалом на реалізацію міні-проекту витрачено 155,3 тис. грн., з них кошти обласного бюджету склали 77,7 тис. грн., кошти сільського бюджету – 69,9 тис. грн., кошти конкурсанта – 7,7 тис. грн.

Реалізація міні – проекту «Створення на базі Історико-археологічного музею Верхній Салтів цілорічного центру подієвого історико-археологічного туризму, з відповідними умовами збереження колекцій, для розвитку народних промислів та залучення місцевого населення до надання туристичних послуг» стане платформою для згуртування населення в створенні туристичного продукту, виробництва та реалізації сувенірної продукції, розвитку народних промислів, сприятиме збереженню музейної експозиції та створенню умов для подальшого її розширення шляхом реконструкції залу етнографії, організації належних температурних умов в Історико - археологічному музеї «Верхній Салтів» з впровадженням для цього новітніх енергозберігаючих технологій.

В рамках даного міні – проекту встановлені енергозберігаючі вікна та  двері; проведені роботи по монтажу системи електропостачання та встановлені інфрачервоні обігрівачі; проведено поточний ремонт об’єкту «Історико-архіологічного музею – заповідника» Верхній Салтів.

Бюджет проекту склав: 287,1 тис. грн., з них 143,5 тис. грн. – кошти обласного бюджету, 129,2 тис. грн. – районного бюджету та 14,4 тис. грн. внесено конкурсантом.

На вдосконалення та покращення матеріально-технічного стану КЗ «Історико – археологічний музей – заповідник Верхній Салтів» був направлений і міні–проект «Пізнавати тут і зараз (Забезпечення матеріальної бази для самостійного проведення інтерактивних сучасних екскурсій та святкових заходів на базі КЗ "Історико - архіологічний музей - заповідник "Верхній Салтів»), який став переможцем районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». На реалізацію міні-проекту було використано всього 185,7 тис. грн., в тому числі з районного бюджету - 176,4 тис. грн., кошти конкурсанта в сумі 9,3 тис. грн.

.

Переможцям обласного конкурсу  заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Ірина Олексіївна Ковальова вручила сертифікати, що свідчить про успішну реалізацію міні-проектів.

 

На сайті

Сейчас 46 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!