Відбулося засідання позачергової сесії Вовчанської районної ради

20.11.2018

20 листопада 2018 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулася ХХXІ позачергова сесія Вовчанської районної ради VІI скликання. В засіданні взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник.

 

На розгляд сесії винесено питання, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій та президії районної ради.

Першим питанням сесія Вовчанської районної ради ухвалила рішення про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. «Про районний бюджет на 2018 рік». Внесення змін було зумовлено виділенням Вовчанському району субвенції із державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а також виділенням субвенції з місцевих бюджетів на виконання заходів районних Програм.

.

Другим своїм рішенням районна рада внесла зміни до рішення XXX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 18.10.2018 р. «Про затвердження тарифів на послуги централізованого теплопостачання». Коригування тарифів на теплопостачання в частині зміни вартості природного газу відбулося відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 року № 867 змінено ціну природного газу із ресурсів ПАК «Нафтогаз України» з 1 листопада 2018 року для усіх категорій споживачів.

Сесією районної ради затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території  місцевих рад Вовчанського району, що надаються в оренду.

.

 

На сайті

Сейчас 21 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!