Турбота про дітей – перш за все!

22.11.2018

В дитячих садках міста Вовчанська 22 листопада 2018 року   відбулося урочисте відкриття трьох міні-проектів, переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»:

«Здорова дитина – щаслива родина» (оснащення необхідним обладнанням для занять з фізичної культури спортивної зали та придбання вуличних ігрових елементів для Вовчанського ДНЗ  (ясел-садка) №2);

«Мій садок - моя фортеця!» (благоустрій території та встановлення захисного огородження навколо території дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №2 Вовчанської міської ради);

«Здоров'я нації в наших руках» (оснащення спортивного майданчика якісним спортивним та дитячим ігровим обладнанням, встановлення огорожі частково навколо закладу Вовчанського ДНЗ (дитячий садок) №2).

Участь в урочистих заходах взяли голова районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, працівники дошкільних навчальних закладів та громадськість.

Впровадження цих міні – проектів відбулося завдяки перемозі в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» ініціативних груп батьків Вовчанського ДНЗ (ясла-садок) №2 та Вовчанського ДНЗ (дитячого садка) №2.

При реалізації двох міні-проектів  у Вовчанськоу ДНЗ  (ясел-садка)  №2 придбані та встановлені: сучасні ігрові форми для вуличних майданчиків, спортивне обладнання та спортивний інвентар для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, встановлено огорожу та ворота і проведено благоустрій території (встановлені лавочки та урни для сміття).

.

В рамках реалізованого міні – проекту у Вовчанському ДНЗ (дитячий садок) №2 встановлено огорожу та ворота, придбано і встановлено спортивно-ігровий майданчик.


Бюджет  трьох міні-проектів склав 549,0 тис. грн., з них кошти районного бюджету – 274,6 тис. грн..

Вітаючи переможців конкурсу голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець зазначив, що втілення міні-проектів створює безпечні та комфортні умови для перебування дітей в дошкільних закладах та сприяє зміцненню здоров’я дітей  і формуванню основ здорового способу життя.


Переможцям конкурсу Анатолій Степанець та Віталій Мірошник вручили логотипи районного конкурсу.

 

На сайті

Сейчас 22 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!