В селі Пільна презентовано міні-проект обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

23.11.2018

23 листопада 2018 року  в селі Пільна  відбулося  відкриття  міні-проекту, реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах прийняли участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, Пільнянський сільський голова Ольга Комих, депутати сільської ради, члени сільського комітету та громадськість.


Реалізація міні-проекту «Вийду на вулицю - гляну на село! Ліхтарі горять і всім весело!» дала можливість забезпечити надійне функціонування освітлення вулично-шляхової мережі на території села Пільна, підвищити рівень благоустрою та створити умови для повноцінного і безпечного життя, праці і відпочинку мешканців, підвищення добробуту населення, зниження рівня аварійності на дорогах та попередження правопорушень.

Бюджет міні-проекту склав  238,6 тис. грн., з них кошти обласного бюджету склали 108,1 тис. грн., кошти сільського бюджету – 119,7 тис. грн., кошти конкурсанта – 10,8 тис. грн.

Переможцю конкурсу депутат обласної ради Олег Супрун вручив сертифікат, що свідчить про успішну реалізацію міні-проектів, логотипи обласного конкурсу та побажав не стояти осторонь від проблем села, проявляти ініціативу, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови громад.

 

На сайті

Сейчас 28 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!