В селищі Білий Колодязь презентовано реалізований міні-проект районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом»

26.11.2018

26 листопада 2018 року в селищі Білий Колодязь відбулася презентація міні-проекту "Турбота про дітей" (облаштування огорожі пришкільної території Білоколодязького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області), реалізованого в рамках районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

В урочистих заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова районної державної адміністрації Віталій Мірошник, Білоколодязький селищний голова Володимир Сердечний, начальник відділу освіти Вовчанської РДА Андрій Бережний, члени ініціативної групи та громадськість.


Завдяки реалізації даного міні-проекту створені безпечні та комфортні умови для перебування дітей на шкільному подвір’ї, забезпечені умови для збереження наявного обладнання. Надалі результати проекту нададуть можливість для облаштування нових спортивних та ігрових майданчиків для розвитку та загартування підростаючого покоління.

.

Вітаючи переможців конкурсу, голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець побажав всім присутнім не стояти осторонь від проблем селища, проявляти ініціативу, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови своєї громади.

Бюджет міні-проекту склав 199,87 тис. грн., з них кошти районного бюджету – 99,94 тис. грн., селищного бюджету – 89,94 тис.грн. та кошти конкурсанта – 9,99 тис.грн.

 

На сайті

Сейчас 20 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!