У В А Г А ! ! !

27.11.2018

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Економічні проблеми, незадовільний стан ринку праці, значний рівень безробіття і низький рівень життя населення спонукають громадян України шукати роботу за кордоном. Легально щорічно працевлаштовується за кордоном 50-60 тисяч осіб. Але нині майже 4 млн. громадян України працюють за кордоном нелегально. Більшість виїжджають за туристичними чи приватними візами, працюють без необхідних документів, дозволів та контрактів, а це робить їх безправними, і стає причиною потрапляння в тенета торгівців людьми. Тому завданням загальнодержавної ваги є боротьба з цим явищем, підтримка і захист українських громадян за кордоном.

Загалом загострення проблеми торгівлі людьми в Україні зумовлене низкою соціально-економічних, правових та організаційних чинників, а саме:

· Низькі заробітки більшої частини населення, загальне зниження життєвого рівня та матеріальна незабезпеченість;

·  Нестача робочих місць, безробіття, особливо серед молоді (в першу чергу жінок);

·  Активізація діяльності міжнародних злочинних угрупувань;

·  Корумпованість представників різних гілок влади.

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними та обережними.

Консультації, які можна отримати за телефонами:

0 800 505 501 або 527 (з мобільного) Національна безкоштовна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

0 800 500 335 Національна «горяча лінія» з питань запобігання торгівлі людьми

 

На сайті

Сейчас 57 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!