Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

05.12.2018

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

05 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування в районному будинку культури відбулись урочисті збори, в яких взяли участь депутати районного та місцевих рівнів, представники місцевої влади, голови територіальних громад та працівники місцевих рад, ветерани органів місцевого самоврядування та гості свята.

Зі щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернувся голова районної ради Анатолій Степанець та побажав міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань, щоб сьогоднішній день додав сил та наснаги на добрі справи, щоб поруч були надійні помічники та однодумці.


З нагоди свята Дня місцевого самоврядування за багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підвищення рівня життєдіяльності громад кращих представників органів місцевого самоврядування було нагороджено цінними подарунками та спільною Грамотою Вовчанської районної ради та Вовчанської районної державної адміністрації.

.

.

Присутніх зі святом вітали голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутат Харківської обласної ради Олександр Антоненко, голова Вовчанської районної ради ІІІ скликання Олександр Бардаков, голова Вовчанської районної ради IV скликання Ольга Камінська, помічник народного депутата України Дмитра Шенцева Галина Кас’яненко.


Завершилися урочистості святковим концертом від заслужених артистів України Яна Костирка та Наталі Шкурко.


 

На сайті

Сейчас 44 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!