В селищі Вільча презентовано два міні-проекти районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом»

12.12.2018

12 грудня 2018 року в селищі Вільча відбулося урочисте відкриття двох міні-проектів, реалізованих в рамках районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., депутат районної ради Шрам І.В., голова Вільчанської селищної ради Лірський М.І., начальник відділу освіти Вовчанської РДА Бережний А.М., члени ініціативних груп та громадськість.

В рамках реалізації міні-проекту «Спорт - основа здорового і веселого життя» було придбане та встановлене сучасне спортивне обладнання та інвентар в спортивній залі Вільчанського ліцею, чим були створені сучасні умови для занять фізичною культурою і спортом підростаючого покоління та забезпечене культурне дозвілля молоді і жителів селища.

Реалізація проекту надала можливість на базі закладу проводити районні спортивні змагання з баскетболу, волейболу, міні-футболу, гандболу, настільного тенісу.

.

 

Завдяки реалізації міні-проекту «Впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів» в селищі обладнано 8 контейнерних майданчиків для роздільного збирання відходів. Запровадження системи роздільного збирання відходів надасть можливість в подальшому покращити санітарно-екологічні умови населеного пункту та поліпшити благоустрій.

Бюджет двох міні-проектів склав 291,67 тис. грн., в тому числі кошти районного бюджету 214,54 тис. грн., селищного бюджету 62,55 тис. грн. та кошти конкурсантів 14,58 грн.

Вітаючи переможців конкурсу, з успішною реалізацією міні-проекту, Анатолій Степанець побажав  надалі брати участь в конкурсах, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови громади.

Переможцям конкурсу вручені логотипи районного конкурсу, що свідчать про успішну реалізацію міні-проектів.

 

На сайті

Сейчас 43 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!