Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

04.04.2019

04 квітня під головуванням голови районної ради А.В.Степанця, відбулася  позачергова сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, керівники підприємств, організацій, силових відомств, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Після затвердження ряду процедурних питань, які стосувались регламенту сесії, секретаріату, тощо, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, які попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

Депутати підтримали рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та ряд рішень стосовно спільної комунальної власності, а саме: про затвердження акту приймання-передачі на баланс та надання згоди на списання з балансу майна, внесення змін до рішення про прийняття у спільну власність нежитлового приміщення та іншого майна, розташованого в с.Верхній Салтів.

По всіх питаннях, винесених на позачергову сесію районної ради, депутати прийняли відповідні рішення.

 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!