Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2019

26 квітня пройшов траурний мітинг з нагоди  33-ї річниці з дня техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС. У покладанні квітів взяли участь представники районної ради, районної державної адміністрації, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи підприємств, установ та організацій, жителі міста та району, молодь.

 


Виповнюється сумна 33-тя річниця Чорнобильської катастрофи. Біда, яка сталася вночі 26 квітня 1986 року назавжди залишиться в пам'яті людей. Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.

Життя триває… І цим ми зобов’язані Героям Чорнобиля, які ціною власного життя та здоров’я подолали найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Вони врятували нас, вони врятували планету. Але, на превеликий жаль, більшості з них вже немає.

Наш  земний  уклін, наша довічна  вдячність усім тим, хто, ризикуючи життям, брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Ця пам’ять про всенародний подвиг, котрий ніколи не  зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто пішов від нас, врятовуючи світ від страшної Чорнобильської катастрофи.

 

На сайті

Сейчас 48 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!