Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2019

26 квітня пройшов траурний мітинг з нагоди  33-ї річниці з дня техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС. У покладанні квітів взяли участь представники районної ради, районної державної адміністрації, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи підприємств, установ та організацій, жителі міста та району, молодь.

 


Виповнюється сумна 33-тя річниця Чорнобильської катастрофи. Біда, яка сталася вночі 26 квітня 1986 року назавжди залишиться в пам'яті людей. Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.

Життя триває… І цим ми зобов’язані Героям Чорнобиля, які ціною власного життя та здоров’я подолали найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Вони врятували нас, вони врятували планету. Але, на превеликий жаль, більшості з них вже немає.

Наш  земний  уклін, наша довічна  вдячність усім тим, хто, ризикуючи життям, брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Ця пам’ять про всенародний подвиг, котрий ніколи не  зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто пішов від нас, врятовуючи світ від страшної Чорнобильської катастрофи.

 

На сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!