Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


День пам’яті та примирення

Вже в котре, у вечірню годину 8 травня в місті Вовчанську проходить акція «Свічка пам’яті» з нагоди Дня пам’яті та примирення. Вовчани та гості міста збираються з лампадками, квітами і колоною йдуть до пам’ятника загиблим воїнам та до Меморіалу Слави в парку 40-річчя Перемоги, щоб згадати тих, хто віддав своє життя заради  миру  і  нашого  спокою.

В урочисто – траурній ході взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, Вовчанський міський голова В.С. Шевченко, народний депутат України Д.О. Шенцев, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, керівники підприємств, установ, ветерани та учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь.


Запалено «вічний вогонь». У нашій пам’яті герої вічно живі. Їхні імена навічно занесені до списку загиблих на Монументі Слави. Тож нехай спокійно і тепло буде їхнім душам від цього маленького світла. Нехай священний вогонь Перемоги буде оберегом нашої щасливої долі на многіє лєта.

Присутні хвилиною мовчання  вшанували  світлу пам'ять загиблих воїнів.

 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!