Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Свято обдарованих дітей «Золоті зерна»

23.05.2019

22 травня 2019 року у Вовчанському районному будинку культури відбулося свято «Золоті зерна», на якому було вшановано кращих учнів - переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, спортивних змагань, творчих конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів 2018 – 2019 навчального року та педагогічних працівників, тренерів, викладачів, керівників гуртків, які підготували переможців.

Привітати обдаровану учнівську молодь навчальних закладів та творче учительство прийшли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник.


У своєму виступі Анатолій Степанець зазначив, що нам є ким пишатися, що є в районі такий потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, побажав їм впевненості у власних силах, невичерпного завзяття, здійснення всіх мрій, перспективного майбутнього, кожному знайти себе в житті та бути щасливими. Ви наше майбутнє, ми покладаємо на вас великі надії. Адже саме вам творити майбутнє нашого району, області, держави. Подякував вчителям району за їх працю, за результати важкої щоденної роботи.

Згідно з рішенням, прийнятим на ХХХVІ сесії районної ради від 16 травня 2019 року, стипендію «Обдарованість» голови Вовчанської райдержадміністрації та голови Вовчанської районної ради було призначено 59 учням, а 29 викладачам було призначено одноразові грошові винагороди.


 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!