Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг почнеться з 01.10.2019 року

24.05.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»  затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги у грошовій безготівковій формі призначатимуться через АТ «Ощадбанк» (аналогічній грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій). Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, які поступатимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Потім кошти переказуватимуть на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

Цей механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності таких категорій громадян, які звикли до установленого алгоритму дій і не бажають його змінювати. Йдеться, передусім, про людей похилого віку.

Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим на підставі поданих особисто заяв пільговиків до органів соціального захисту населення, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх зі свого рахунку у будь-який час.

В зв’язку з цим управління соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації прохає осіб, які користуються пільгами, звернутися для з’ясування даних до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, за адресою: м.Вовчанськ, вул.Соборна,100, кабінет №1, телефон для довідок 4-21-40. При собі мати:

-         паспорт (пільговика та членів сім’ї);

-         ідентифікаційний код (пільговика та членів сім’ї);

-         свідоцтво про народження дитини, або її паспорт;

-         посвідчення пільговика (а також пенсійне посвідчення та  посвідчення «Ветеран праці»).

А також для надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій  безготівковій формі  і у грошовій готівковій формі  обов’язково необхідно надати до  відділу персоніфікованого обліку (за вище зазначеною адресою) номери мобільних телефонів пільговиків.

Внесення до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків інформації про педагогічних, медичних та фармацевтичних працівників, працівників бібліотек, музеїв і працівників культури в сільській місцевості і селищах міського типу буде здійснюватися на підставі відомостей, поданих установами (підприємствами), в яких такі особи працюють.

 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!