Святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

01.07.2019

28 червня відзначають День Конституції України, і дуже символічно, що День молоді ми святкуємо разом з Днем Конституції України, бо - ці два свята  пов'язані між собою міцними нетлінними вузами, адже Конституція – найважливіший символ і атрибут суверенітету нашої країни, а молоде покоління – це її майбутнє.

З нагоди свята у місті Вовчанськ відбувся велопробіг за участю дітей, молоді, та всіх, хто підтримує активний відпочинок на велосипедах.

По завершені заходу переможці велопробігу одержали нагороди.


Вечірня програма свята розпочалася вітаннями керівництва району: заступника голови Вовчанської районної ради О.В. Камінської та заступника голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, які привітали усіх з 23-ю річницею Конституції України та Днем молоді, та побажала миру, добра, достатку, творчої енергії, щасливої життєвої долі та здійснення всіх заповітних мрій.


По завершенню урочистостей, на усіх чекав святковий концерт за участю аматорів району  та розважально-танцювальна програма за участю професійних діджеїв з міста Харкова.

 

 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!