Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


День села відсвяткували в Юрченковому

17.08.2019

17 серпня 2019 року мешканці та гості с.Юрченкове взяли участь у проведенні Дня села. Свято – це завжди радість, позитивні емоції та гарний настрій, воно поєднує людей різного віку та роду діяльності, які разом живуть на одній квітучій землі та створюють своє майбутнє в рідному селі.  Спочатку всіх односельців та гостей свята урочисто привітав сільський голова Сергій Бондаренко, він щиро подякував мешканцям Юрченкового за відданість рідному селу, за любов до землі, яка з року в рік стає краще завдяки працьовитим селянам і реалізації сучасних соціальних проектів за підтримки районної та обласної влади.  Зі словами вітання до мешканців громади також звернулись гості свята – голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев та депутат Харківської обласної ради Олег Супрун. Вони подякували селянам за їх благородну працю, за бажання зробити село Юрченкове квітучим і розвиненим населеним пунктом, яким можна пишатися.

 

 

 

Добробут селян і розвиток Юрченкового – це мета не лише місцевої влади, але й депутатів різного рівня. Тож, звертаючись до учасників свята, Дмитро Шенцев привітав селян з Днем села і побажав всім подальшого процвітання. І як організатор щорічного конкурсу «Квітучий край» він вручив подарунки селянам-переможцям в номінаціях «Краще подвір’я» та «Краща клумба». Також Д.Шенцев  подарував громаді сучасне обладнання для очистки колодязів з питною водою та надувну гірку-атракціон на радість сільської малечі.

Під час святкування відбулася презентація міні-проєкту «Гостинна світлиця» - переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Завдяки реалізаціїпроєкту в сільському будинку культури проведено ремонт  кімнати  урочистих  подій та створено кімнату-музей історії села Юрченково. Відкриття кімнати-музею - це відродження українських традицій на селі, виховання особливо у дітей та підлітків любові до рідного краю, ознайомлення з його історією та культурою. Реалізація проекту, сума якого склала 64,7 тис.грн, створила належні умови для соціально-економічного розвитку села та покращення якості надання  соціально-культурних  послуг мешканцям громади. Вітаючи селян з успішною реалізацією міні-проєкту, Олег Супрун  вручив сільському голові сертифікат та логотип обласного конкурсу і побажав подальшого розвитку, примноження здобутків та продовження кращих традицій села. Також приємним подарунком від О.Супруна став смачний обід, який змогли спробувати всі учасники свята.

У День села відбулося і урочисте вручення паспортів юнакам та дівчатам Юрченкового, а також вшанування кращих керівників та працівників підприємств села, поважних ювілярів і ветеранів праці. Всім учасникам свята дарували свої яскраві концертні номери учасники художньої самодіяльності села.


 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!