Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Реалізація міні-проектів у Вовчанському районі

20.08.2019

Територіальні громади Вовчанського району проводять роботи по   реалізації   міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2019 році.

Дві територіальні громади Пільнянська та Юрченківська завершили роботи  та презентували свої міні-проекти.

В селах  Пільна та Українське створені сприятливі умови для організації дозвілля дітей та розвитку фізичної культури, а саме - облаштовано два ігрових майданчики. 

В Юрченківському сільському будинку  культури  відкрито оновлені кімнати урочистих подій та облаштувано кімнату-музей історії села Юрченково.

Районний відділ освіти Вовчанської РДА втілює в життя два міні-проекти  в Ліцеї № 2 та ЗШ № 6 міста Вовчанська.

У Вовчанському ліцеї № 2 проводяться роботи  по ремонту приміщення кухні та мийної кімнати, придбано обладнання (водонагрівач, плита електрична, повітропровід, холодильник, м’ясорубка та інше).


Вовчанській загальноосвітній школі № 6 встановлюється нова євроогорожа навколо закладу та  по закінченню робіт буде облаштовано  спортивний та ігровий майданчик.

 

Вовчанською міською радою розпочалися заходи  щодо реалізації міні-проекту по благоустрою парку ім. Горького. На даний час придбані паркові лави та урни.

Всі громади району втілюють в життя проекти не тільки в своїх громадах, але й активно приймають участь в розвитку району в цілому.

Так,  у 2017 році на кошти німецького фонду розвитку GIZ, обласного та районного бюджетів розпочата реконструкція та капітальний ремонт будівель КНП «Вовчанська центральна районна лікарня», у тому числі і будівлі поліклініки. Роботи підходять до завершення.

Після закінчення ремонтних робіт будівля поліклініки стане красивою та сучасною. Разом з тим прилегла територія знаходиться в дуже занедбаному стані, не відповідає санітарним, екологічним та естетичним нормам (асфальт на пішохідних доріжках розбитий і після дощу або сходження  снігу вони стають не прохідними, бордюри зруйновані, огорожа має жалюгідний вигляд, зелені насадження хаотичні, відсутнє освітлення і т.п.).

Тому в кінці 2018 року  Вовчанська районна рада та Вовчанська районна державна адміністрація вийшла з ініціативою  об’єднати зусилля місцевих рад району по благоустрою прилеглої території поліклініки Вовчанської центральної районної лікарні.

Громадами району укладено  договір  про співробітництво територіальних громад по реалізації спільного проекту «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), яким передбачено акумулювання коштів на рахунках Вовчанської міської ради.

Вартість даного проекту становить 1499,3 тис. грн. в тому числі спів- фінансування з обласного бюджету 749,7 тис. грн., районного бюджету 299,6 тис. грн., міського бюджету 180,0 тис. грн., селищного та сільських бюджетів 120,0 тис. грн.. (Білоколодязький,  Бугаївський, Волохівський, Землянський, Іванівський, Нестернянський, Новоолександрівський, Охрімівський, Петропавлівський, Пільнянський, Різниківський, Симинівський) та БО «Благодійний фонд  «За рідне місто» 150,0 тис. грн..

На даний час Вовчанською міською радою проводяться роботи по реалізації даного міні-проекту.


 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!