Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У Вовчанську відбулися святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора України

23.08.2019

23 серпня 219 року в м. Вовчанську відбулися святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора України. Розпочалися святкові заходи урочистою ходою Єдності з пронесенням найбільшого в районі рухомого прапора України по центральній вулиці міста.

У заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, голова Вовчанської райдержадміністрації  Віталій Мірошник, представники районних громадських організацій, трудові колективи установ та організацій міста і молодь. Керівники району поклали квіти до пам’ятнику загиблим воїнам як знак пошани до тих, хто віддав своє життя за мир і незалежність України.

На площі імені Колокольцова відбувся святковий мітинг, який розпочався церемонією підняття Державного Прапора України.

У цей святковий день юним громадянкам міста, яким виповнилося 14 років,  О.Камінська та В.Мірошник вручили головний документ нашої держави – паспорт громадянина України, а також привітали дівчат цінними подарунками.

На честь Дня Прапора України вихованці танцювального колективу Будинку дитячої творчості та учні загальноосвітніх шкіл району подарували присутнім на мітингу танцювальний флешмоб.

Протоієрей Свято-Жено-Мироносицької церкви Іван Остапович провів молебень за Україну.


 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!