Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Вовчанщина святкує День Незалежності України

24.08.2019

24 серпня 2019 року у Вовчанську відбулися заходи з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

У заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Василівна Камінська і заступник голови Вовчанської райдержадміністрації  Наталя Миколаївна Гордієнко.

Відбулася урочиста хода  особового складу Національної гвардії України, прикордонників, районного відділу поліції, місцевого підрозділу МНС України, ветеранів АТО, колективів підприємств, установ, організацій району та громадськості по вул. Соборній.


Заступник голови районної ради О.В.Камінська привітала всіх присутніх зі святом Незалежності України і побажала мирного неба, світлої долі та нових звершень на благо Батьківщини.

Вихованці Вовчанського будинку дитячої творчості на честь свята подарували танцювальні та вокальні номери. Представники загальноосвітніх шкіл м.Вовчанська продемонстрували силові прийоми з основ предмету «Захист Вітчизни».

Цього ж дня відбулось урочисте відкриття футбольного турніру на приз голови Вовчанської райдержадміністрації та голови Вовчанської районної ради в парку 40-річчя Перемоги за участю О.В.Камінської та Н.М.Гордієнко.

Вечірня програма була відкрита святковим концертом аматорів Вовчанська та Вовчанського району.

До присутніх на урочистому святі з нагоди 28-річниці Дня Незалежності України з вітальними словами звернулись голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталя Миколаївна Гордієнко.


На знак пошани та визнання вагомого внеску в розвиток Вовчанського району А.В.Степанець та Н.М.Гордієнко вшанували почесного громадянина Вовчанського району - Марченка Миколу Семеновича.


Також з нагоди 28-ї річниці Незадежності України керівники району нагородили кращих працівників і представників громадськості Вовчанщини цінними подарунками.

Святковий вечір продовжився розважальною концертною програмою за участю місцевої талановитої молоді та професійних діджеїв  з м.Харків.

 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!