Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У Вовчанську привітали освітян із Днем учителя

03.10.2019

Напередодні професійного свята працівників освіти у приміщенні Вовчанського районного будинку культури відбулися урочистості, на яких освітян Вовчанщини привітали з Днем учителя.

До присутніх на святі вчителів звернулись голова Вовчанської райдержадміністрацїі В.М.Мірошник та голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець.

 

 


 

 

 

Вони зазначили, що це день, коли представники різних поколінь - від першачків до посивілих дорослих - низько вклоняються перед учителями, які віддали учням не лише знання, але й частку свого життя. В усі часи вчителі не тільки передавали знання людям, а й формували світоглядні основи особистості. Завдяки мудрості та досвіду вчителів  тисячі молодих людей змогли знайти себе у бурхливому життєвому морі. Керівники району подякували освітянам за тепло, що вони дарують дітям, професіоналізм і терпіння, а також за любов до обраної справи і самовідданість. Зі свого боку, А.В.Степанець запевнив, що районна влада буде й надалі підтримувати освітянську галузь, адже на 2020 рік левова частка районного бюджету запланована саме на потреби закладів освіти.

 

З нагоди свята кращих працівників освіти району А.В.Степанець і В.М.Мірошник нагородили почесними грамотами Вовчанської районної ради та  Вовчанської райдержадміністрації.  На святі були присутні і ветерани педагогічної праці, яких квітами і щирими словами подяки привітали представники  підростаючого  покоління. Всім освітянам  виступаючі  побажали  міцного  здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

Пісенні привітання працівникам педагогічної ниви подарували самодіяльні колективи шкіл Вовчанського району. Святкові заходи з нагоди Дня вчителя до кінця тижня пройдуть в кожному навчальному закладі.

 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!