Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Привітання з Днем захисника України

14.10.2019

День захисника України - це свято, яке відзначається щорічно 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Це свято, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках захищав в різні роки і нині захищає мир і спокій на нашій землі, не даючи ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної України гідно несе славу своїх пращурів, для яких повага до Батьківщини, до українських традицій та рідної мови завжди були головними цінностями в житті.

Шановні захисники Вітчизни! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною! Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я світлого майбутнього України!

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В.Степанець

 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!