Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У Хотімлі презентовано мініпроєкти районного та обласного конкурсів

17.10.2019

У селі Хотімля 17 жовтня 2019 року відбулося відкриття двох мініпроєктів - переможців  обласного та районного конкурсів «Разом в майбутнє» та «Розбудуємо громаду разом».

Участь в урочистих заходах взяли, депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Старосалтівської селищної ради Костянтин Колкутін, депутати Вовчанської районної ради Анатолій Шатковський, Володимир Голієнко, Сергій Лебеденко та представники громади.

Завдяки перемозі в обласному та районному конкурсах облаштовано тротуарною плиткою подвір’я Хотімлянської загальноосвітньої школи загальною площею 891 кв.м. Цим створено безпечні та комфортні умови перебування учнів на шкільному подвір’ї, а для хотімлян облаштовано зону громадського дозвілля.

 

Переможцям  конкурсів були  вручені сертифікат і логотипи обласного  та районного конкурсів, як підтвердження успішної реалізації мініпроєктів. На згадку про цю подію почесні гості висадили зелені насадження, які також будуть прикрасою оновленої території Хотімлянської школи.

 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!