Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У Вовчанську урочисто відкрили тротуарну доріжку

18.10.2019

18 жовтня 2019 року у місті Вовчанську відбулася презентація мініпроєкту «Безпека пішоходів – спокій громади», який став переможцем районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом». Участь в урочистих заходах взяли заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, керівник апарату Вовчанської районної державної адміністрації Світлана Гайворонська, представники Вовчанської міської ради та громадскість. У рамках мініпроєкту у м.Вовчанську біля ФОКу було облаштовано тротуарною плиткою доріжку, придбано та встановлено лавочки і урни для сміття, проведено озеленення частини вулиці.

Завдяки реалізації проєкту в центрі міста створені умови для безпечного та комфортного пересування людей.

Бюджет мініпроєкту склав 307,2 тис грн., з них співфінансування з районного бюджету – 139,8 тис грн., кошти міського бюджету – 153,4 тис. грн., кошти конкурсанта – 14,0 тис. грн.


Ольга Камінська привітала переможців конкурсу з успішною реалізацією проєкту та вручила логотипи районного конкурсу, як підтвердження успішної реалізації мініпроєкту.

Вихованці дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 Вовчанської міської ради подарували гостям заходу свої творчі номери.

 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!