Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У Гонтарівці відзначили День села

21.10.2019

19 жовтня 2019 року в Гонтарівці відзначили День села. На свято зібрались мешканці Гонтарівського страростинського округу, а також голова Старосалтівської селищної ради Е.П. Коновалов, депутати селищної ради, депутат Харківської обласної ради О.М.Супрун, керівники підприємств та організацій громади. Вітаючи селян, селищний голова Е.П. Коновалов відзначив, що Гонтарівка - це не тільки мальовниче село, в якому живуть працьовиті люди, це й важлива складова громади, адже ДП "ДГ"Гонтарівка", що діє у селі, виконує дві основні задачі: забезпечує місцевих жителів роботою і наповнює бюджет громади.

Депутат Харківської обласної ради О.М. Супрун також привітав гонтарівців зі святом та побажав їм і надалі розквітати, створюючи основи щасливого і заможного майбутнього. До односельців звернувся і колишній керівник ДП "ДГ"Гонтарівка" О.В.Золотоус, який подякував жителям громади за любов до рідної землі, а також побажав їм зберегти історію села для нащадків, яким доведеться розвивати село у наступні роки.


З нагоди свята керівництво Старосалтівської громади і присутні на святі депутати нагородили кращих працівників села цінними подарунками.

Колективи організацій с.Гонтарівка, а також місцеві майстрині порадували гостей свята смачною випічкою та художніми виробами. Учні Гонтарівської школи привітали всіх учасників святкового заходу піснями і танцями. Організатори Дня села пригостили гонтарівців та гостей заходу святковим обідом.


 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!