Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Новоолександрівська громада презентувала мініпроєкт "Розбудуємо громаду разом"

24.10.2019

У с.Новоолександрівка 24 жовтня 2019 року відбулося урочисте відкриття мініпроєкту - переможця районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом». Результатом реалізації проєкту під назвою «Там, де музика грає – все село гуляє» стало створення літньої сцени та облаштування прилеглої території тротуарною плиткою. Участь в урочистих заходах взяли голова Вовчанської районної ради Анатолїй Степанець, голова Новоолександрівської ради Галина Здор, депутати сільської ради та представники громади. Завдяки реалізації мініпроєкту громада отримала осучаснену териіторію для проведення культурно-масових заходів у весняно-літній період.

У рамках проєкту було придбано і встановлено сцену та облаштовано тротуарною плиткою територію біля сільського будинку культури площею 190 кв.м. Вартість проекту склала 358 тис.грн., з них кошти районного бюджету – 179 тис.грн., кошти сільської ради – 161.1 тис. грн.., кошти конкурсанта – 17,9 тис. грн.

Голова районної ради Анатолїй Степанець передав громаді логотип районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом» на знак успішної реалізації проєкту. В свою чергу, представники сільської ради подякували голові районної ради за привітання та вручили запашний коровай.

Учасники художньої самодіяльності привітали з нової сцени селян та гостей свята веселими піснями і танцями. Тепер для них та інших мешканців села, які займаються вокалом і танцями, з’явилось облаштоване місце для занять та реалізації своїх талантів. Крім того, у с.Новоолександрівка з'явився зручний та сучасний простір, де можна проводити різні заходи для місцевих жителів, а також зустрічати гостей, відзначати свята або проводити урочистості.

 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!