Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Пільна відсвяткувала День села

28.10.2019

26 жовтня 2019 року у с.Пільна відсвяткувала День села. На свято зібрались майже всі селяни, а разом з ними і жителі сусіднього с.Українського. З привітаннями з нагоди свята до учасників заходу звернулися голова сільської ради Ольга Комих, депутат обласної ради Олег Супрун, депутати районної ради Віктор Пієв та Валерій Чупіс. Привітання громаді та святковий подарунок -  безкоштовну роботу надувної гірки для малечі адресував і народний депутат України Дмитро Шенцев, від імені якого мешканців Пільної з Днем села привітала керівник його громадської приймальні  Тетяна Шевченко.

Вітаючи земляків зі святом, сільський голова О.Комих подякувала мешканцям та спонсорам  за  їх любов до рідного краю і за сумлінну працю заради розвитку громади. Село дійсно розвивається :споруджуються лінії вуличного освітлення, встановлюються дитячі ігрові майданчики, упорядковуються колодязі та підтримується школа.

Цього святкового дня вітали цінними подарунками найстарших та найменших мешканців громади , а також відзначили працівників соціальної сфери і своїх земляків, які брали участь у  військових операціях в зоні проведення АТО. Прозвучали привітання і на адресу ветеранів праці -- трудівників колишнього  місцевого господарства, завдяки  наполегливій роботі яких село розвивалось.

Усіх присутніх на святі пісенними номерами привітали учасники художньої самодіяльності Вовчанського районного будинку культури та місцеві аматори співу. Наприкінці святкового заходу мешканців с.Пільна та усіх гостей, які завітали на День села, пригостили смачним обідом.

 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!