Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Урочистості з нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

28.10.2019

З нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашитських загарбників у Вовчанську пройшли урочисті збори. В залі Вовчанського районного будинку культури зібрались ветерани війни та праці, представники трудових колективів, учнівська молодь. До присутніх на зборах звернулись заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталія Гордієнко і керівник секретаріату Вовчанської районної ради Сергій Круподеря. Вони відзначили, що день визволення України від фашистської навали - це особливий день, адже заради миру і спокою на рідній землі мільйони воїнів поклали своє життя. Завдяки мужності і вірності своєму народові герої Другої світової війни здобули перемогу та подарували всім нащадкам світле майбутнє.

С.Круподеря, зокрема, зазначив: "Низький уклін ветеранам війни, учасникам тилу, дітям війни, які сповна відчули страшну ціну отриманої над ворогом перемоги. Щира вдячність живим героям і тим, що пішли від нас, за мирне небо і можливість вільно жити на прекрасній українській землі!"

Учасники урочистих зборів вшанували пам'ять загиблих воїнів у роки Другої світової війни хвилиною мовчання. Молодь міста поклала квіти до могил героїв на знак пошани і вдячності за мирне життя.

Урочистий захід продовжився концертною програмою, в якій взяли участь самодіяльні колективи з районного будинку культури та Вовчанського будинку дитячої творчості.


 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!