Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У Вовчанську урочисто відкрили відремонтовану районну поліклініку

31.10.2019

31 жовтня 2019 року у м.Вовчанськ урочисто відкрили оновлену районну поліклініку, реконструкція якої відбулась завдяки підтримки німецького фонду розвитку "GIZ" та співфінансування з Харківського обласного і Вовчанського районного бюджетів. У церемонії відкриття взяли участь заступник голови Харківської обласної держадміністрації Вадим Данієлян, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко, менеджер проекту розвитку соціальної інфраструктури України німецького фонду "GIZ" в Україні Рене фон Прондцинскі, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати Харківської обласної ради Віталій Панов, Сергій Пієв та Олександр Антоненко, директор КНП "Вовчанська районна лікарня" Костянтин Тищенко, голови міської, селищних та сільських рад, медичні працівники, представники  трудових та учнівських колективів.

Вітаючи присутніх з важливою подією, В.Данієлян зазначив, що відремонтоване приміщення поліклініки - це значний крок уперед в розвитку медичної галузі Вовчанського району. Тепер мешканці населених пунктів району зможуть отримати медичну допомогу в комфортних цивілізованих умовах. У свою чергу, С.Клименко також високо оцінив результати проведеної реконструкції приміщень полікліники та облаштування прилеглої території, що було здійснено в рамках мініпроєкту "Працюємо разом заради кращого завтра" - переможця обласного конкурсу "Разом в майбутнє". І на знак успішної реалізації мініпроєкту він вручив К.Тищенку сертифікат обласного конкурсу.


Медичних працівників та жителів Вовчанського району також привітали Рене фон Прондцинскі, В.Мірошник, А.Степанець, В.Панов, О.Антоненко, С.Пієв та В.Шевченко. Дякуючи за привітання та більш за все - здійснення реконструкції Вовчанської районної поліклініки, керівник медичної установи К.Тищенко зазначив, що за допомогою обласної та районної влади, за підтримки фонду "GIZ" і місцевих рад Вовчанщини  було зроблено важливу роботу, наслідком якої є сучасна поліклініка: зручна, комфортна і для пацієнтів, і для медиків.

Делегація представників керівництва області та району спільно з гостями урочистого заходу ознайомились із внутрішніми приміщеннями поліклініки та поспілкувались з медиками, які в них працюють. Оновлені кабінети лікарів, реєстратура, фойє та коридори будівлі повністю підготовлені для прийому громадян, забезпечені необхідними меблями і медичним обладнанням. 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!