Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Вовчанська школа №6 презентувала мініпроєкт "Мріємо, працюємо - школу облаштуємо!"

31.10.2019

31 жовтня 2019 року в Вовчанській загальноосвітній школі №6 відбулась презентація мініпроєкту "Мріємо, працюємо - школу облаштуємо!", який став переможцем обласного конкурсу "Разом в майбутнє". На святковий захід до школи завітали керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради, член Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" Сергій Клименко, депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко, начальник відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації Андрій Бережний, директор, вчителі, учні школи №6 і громадськість.

Завдяки реалізації мініпроєкту створено безпечні та комфортні умови для перебування учнів і співробітників в школі, забезпечено якісне функціонування навчального закладу та  покращено його естетичний вигляд. У рамках проєкту встановлено євроогорожу навколо школи, придбано і встановлено спортивний та ігровий майданчики, частину шкільного подвір’я облаштовано тротуарною плиткою.


 

Загальний бюджет проєкту склав 299,5 тис. грн., з них 134,7 тис. грн. – кошти з обласного бюджету, 134,8 тис. грн. – з районного бюджету, 15,0 тис. грн. -  спонсорські кошти та 14,9 тис. грн. - кошти конкурсанта.

Переможцю конкурсу Сергій Володимирович Клименко вручив сертифікат, що свідчить про успішну реалізацію мініпроєкту, логотипи обласного конкурсу та побажав не зупинятися на досягнутому і надалі проявляти ініціативу для покращення умов навчального процесу.


 

На сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!