Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

01.11.2019

Напередодні професійного свята - Дня працівників соціальної сфери у Вовчанську пройшли урочистості. На святковий захід запросили представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, територіального центру соціального обслуговування, геріатричного пансіонату, спецбудинку-інтернату для осіб похилого віку, районної філії Харківського обласного центру зайнятості. До присутніх на заході з вітальним словом звернулись заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко. Вони високо оцінили роботу працівників соціальної сфери і побажали міцного здоров'я, наснаги і невичерпної енергії для виконання своїх професійних обов'язків, а також добробуту, домашнього затишку і щастя в родині.

З нагоди професійного свята кращих працівників соціальної сфери Вовчанщини нагородили спільними грамотами голови Вовчанської райдержадміністрації та голови Вовчанської районної ради. Ольга Камінська зазначила, що працівники, які щодня надають послуги різним категоріям соціально вразливих верств населення, заслуговують на кращі слова і повагу.

Усіх присутніх на заході до свята соціальних працівників пісенними номерами привітали учасники художньої самодіяльності шкіл м.Вовчанська.


 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!