Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У Білоколодязькому ліцеї створені комфортні умови для навчання та відпочинку дітей

05.11.2019

5 листопада 2019 року в селищі Білий Колодязь відбулася презентація  мініпроєкту "Затишний двір - запорука добробуту" (облаштування огорожі  території  КЗ «Білоколодязький ліцей» Вовчанської районної ради Харківської області), реалізованого в рамках районного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». В урочистих  заходах  взяли участь  голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник начальника відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації Людмила Шмакова, Білоколодязький селищний голова Володимир Сердечний, педагогічний та учнівський колективи ліцею, члени ініціативної групи і громадськість. Завдяки реалізації даного проєкту створені безпечні та комфортні умови для перебування дітей на шкільному подвір’ї, забезпечені умови для збереження наявного обладнання.

В рамках мініпроєкту завершені роботи по встановленню нового європаркану, а у подальшому   результати цього проєкту нададуть можливість для облаштування нових спортивних та ігрових майданчиків для розвитку і загартування підростаючого покоління

Бюджет  мініпроєкту склав 299,6 тис. грн., з них кошти районного бюджету – 149,8 тис. грн., селищного бюджету – 134,8 тис.грн. та кошти конкурсанта – 15,0 тис.грн.

Вітаючи переможців, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець вручив директору ліцею логотип районного конкурсу "Розбудуємо громаду разом" і побажав не зупинятися на досягнутому та надалі проявляти ініціативу для покращення умов навчального процесу.


 

На сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!