Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Нарада з питань децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування в Україні

13.11.2019

13 листопада 2019 року відбулась  робоча нарада з головами місцевих рад Вовчанського району, яку провели голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець і голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник. Під час наради обговорювались питання децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування в Україні, а також перспективи проведення реформи місцевого самоврядування  в  Харківській   області.  Пропозиції щодо поділу Харківщини на декілька об'єднаних районів, який передбачається цією реформою, мають в своїй основі аналіз стану соціально-економічної активності існуючих 27 районів та 7 міст обласного значення.

Головними цілями запропонованої реформи є: уникнення конкуренції компетенцій між органами представницької влади різних рівнів та органів виконавчої влади, винесення на районний рівень низки питань, які громади не здатні вирішувати максимально ефективно, та забезпечення ефективного представництва інтересів громад.

Наразі існує багато питань, що мають дискусійний характер або потребують якомога швидкого вирішення у контексті реформи місцевого самоврядування. Також проведення реформи місцевого самоврядування в Україні та запровадження нового підходу до організації та розширення конституційно-правових засад адміністративно-територіального устрою передбачає прийняття низки законодавчих актів та приведення норм чинного законодавства України у відповідність до положень Європейської хартії місцевого самоврядування.

 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!