Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

19.11.2019

19 листопада 2019 року відбулась XL (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник. Основним питанням порядку денного було внесення змін до рішення XXXII  сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 13.12.2018 № 1002-VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

Депутати заслухали доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Жанни Усманової, в якій були визначені заходи щодо перерозподілу асигнувань районного бюджету в межах затвердженого обсягу, зокрема, створення лімітних призначень на виконання заходів районної Програми підтримки комунального некомерційного підприємства "Вовчанська районна лікарня"  на 2019-2020 роки для придбання препарату інсулін.

 

Крім того, змінами до бюджету передбачено створення лімітних призначень для відділу освіти райдержадміністрації на виконання районної Програми "Шкілький автобус" та для проведення поточного ремонту стелі актової зали Вовчанського ліцею №2. Також в бюджеті району передбачено збільшення фінансування на виконання Комплексної програми по охороні державного кордону України підрозділами ДПСУ Харківського прикордонного загону в межах Вовчанського району на 2019-2010 роки, на виконання заходів Програми "Захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі Харківської області на 2018-2020 роки", на надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства та вирішення ряду інших актуальних проблем.

Усі запропоновані зміни були підтримані депутатами. Також депутати затвердили розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!