Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні 1932-1933 років

22.11.2019

22 листопада 2019 року в Вовчанську відбулись заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні  1932-1933  років. У траурній ході та мітингу з вшанування пам'яті невинних жертв голодомору взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталя Гордієнко, ветерани, трудові та учнівські колективи, громадкість. Під час мітингу, який пройшов біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій  в Україні, присутні згадали ті страшні часи 1932-1933 років, коли щодня в Україні від голоду помирали майже 25 тисяч людей.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх жертв голодомору, керівники району разом  з  присутніми  на  мітингу  поклали  квіти  до  Пам’ятного  знаку  жертвам  голодомору  та політичних репресій  в Україні.

Від імені всіх учасників траурного заходу ветерани праці Микола Тітов та Андрій Іванов були делеговані  для покладання  квітів  до  пам’ятного  хреста  жертвам голодомору 1932-1933 років на  Україні, який знаходиться на Вовчанському міському цвинтарі.

На знак пошани і скорботи за невинними жертвами голодомору 1932-1933 років присутні на траурному заході запалили свічки пам'яті. Панахида за жертвами голодомору  пройде 23 листопада в Свято – Жено – Мироносицькому храмі, яку проведе протоієрей храму Іван Остапович.


 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!