Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання постійних депутатських комісій

09.12.2019

9 грудня 2019 року відбулося чергове спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У роботі засідання взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.  На засіданні депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм, зокрема, Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2018-2020 роки, а також Програми харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020 роки. Разом з цим, депутати обговорили цілий ряд важливих питань, пов'язаних із внесенням  змін до  декількох районних програм.

Серед цих програм: Комплексна програма соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 року, Програма розвитку культури і туризму у Вовчанському районі на 2018-2020 роки,  Програма захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі Харківської області на 2018-2020 роки, Програма надання медичної допомоги дітям, хворим на рідкісні (орфанні) захворювання, у Вовчанському районі на 2017-2019 роки, Програма розвитку фізичної культури і спорту Вовчанського району на 2019-2023 роки.

Присутні на засіданні депутатських комісій також обговорили інші питання, винесені на розгляд чергової сесії Вовчанської районної ради, що відбудеться 12 грудня 2019 року. Зокрема, це питання щодо затвердження цілого ряду програм: Програми "Освіта Вовчанщини на 2020-2022 роки",  Програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік, Програми діяльності комунальної установи "Редакція Вовчанського районного радіомолвення на 2020 рік", Програми "Соціальна підтримка сімей, учасників операції об'єднаних Збройних сил України та членів їх сімей у Вовчанському районі на 2020 рік". Депутати також розглянули питання формування бюджету Вовчанського району на 2020 рік, передачу в оренду об'єктів спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району, надання згоди на встановлення меморіальної дошки на вшанування пам'яті Єгора Максименка, затвердження плану роботи Вовчанської районної ради на 2020 рік та розпоряджень голови районної ради. Розглянувши детально зазначені питання, депутати запропонували розроблені проекти рішень винести на розгляд сесії районної ради 12 грудня 2019 року.

 

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!